6

نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان به شیوه VIP / آقای مدیرکل،پارتی بازی موضوع کلانی نیست؟/ استاندار کمیته حقیقت یاب تشکیل دهد که چرا ایشان شفاف سازی نمی کند؟

  • کد خبر : 5636
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان به شیوه VIP / آقای مدیرکل،پارتی بازی موضوع کلانی نیست؟/ استاندار کمیته حقیقت یاب تشکیل دهد که چرا ایشان شفاف سازی نمی کند؟

آقای مدیرکل در گام دوم انقلاب هر چیزی که به جوانان ارتباط دارد موضوع کلان است مخصوصا بخش هایی که کوچکترین شائبه حق خوری از جوانان این سرزمین را داشته باشند،پس سعی نکنید که با ناچیز شمردن موارد با افکار عمومی بازی کنید،چرا که جوانان این استان خودشان را برای گام دوم انقلاب آماده کرده اند و به هیچ فردی اجازه نخواهند داد که از آنها و احساساتشان سواستفاده نماید.

به گزارش هرمزگان امروز مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در حالی امروز نشست خبری خود را برگزار کرد که در این نشست هیچ خبرنگار منتقد از عملکرد ایشان دعوت نشده بود و صرفا مدیرکل محترم یک نشست وی آی پی را تجربه کرد.این نشست در حالی برگزار شد که متاسفانه دو جشنواره جوان برتر و بانوان نخبه برتر هرمزگان آنقدر مبهم برگزار شده که داد تمامی جوانان استان هرمزگان را بیرون آورده و متاسفانه انتخاب هایی در این دو جشنواره صورت گرفته که این اداره کل حتی حاضر نیست شفاف سازی کند که چرا از بین جوانان استان هرمزگان این افراد را انتخاب کرده است.!

در این نشست وی آی پی مدیرکل محترم همچنین در خصوص اعتراض این پایگاه اطلاع رسانی در خصوص انتخاب ها گریز بسیار کوتاهی زده و عنوان کرده که “اعلام اسامی تجلیل شدگان چه دردی از جامعه دوا می‌کند، بنده از فعالین ورزش و رسانه انتظار دارم در مسائل کلان ورود کنند” اما آقای مدیرکل اشاره نکرده اند که آیا پارتی بازی آن هم در خصوص جوانان مسئله ی کلانی است یا خیر؟

آقای مدیرکل در گام دوم انقلاب هر چیزی که به جوانان ارتباط دارد موضوع کلان است مخصوصا بخش هایی که کوچکترین شائبه حق خوری از جوانان این سرزمین را داشته باشند،پس سعی نکنید که با ناچیز شمردن موارد با افکار عمومی بازی کنید،چرا که جوانان این استان خودشان را برای گام دوم انقلاب آماده کرده اند و به هیچ فردی اجازه نخواهند داد که از آنها و احساساتشان سواستفاده نماید.

به جوانان استان هرمزگان پاسخ دهید که چرا حتی حاضر نیستید برای اینکه موضوعات مربوط به جوانان شفاف شود اسناد و مدارکی را منتشر کنید که محرمانه نیستند و طبق قوانین حق مردم است از آن اسناد و مدارک آگاهی داشته باشند.

اینکه جوانان می‌خواهند بدانند که چرا افرادی به صورت کاملا مخفی و محرمانه به عنوان جوان برتر و یا بانوی نخبه شناخته شده اند آیا موضوع کلانی نیست؟مگر اداره کل از شفاف سازی چه ترسی دارد که حتی حاضر نیستید به قول خودتان این مسائل جزئی را پاسخ دهید.!

جناب مدیرکل مگر رسانه ی هرمزگان امروز از اداره ی شما چه خواسته؟ اینکه میخواهد بداند افراد با چه مکانیسمی به عنوان جوان برتر و‌یا به عنوان دختر نخبه انتخاب شده اند خیلی پاسخ گوییش برای شما گران تمام می شود که حاضر به شفافیت نیستید؟مگر نه اینکه شفافیت باید در همه ی امور مورد توجه مدیران قرار بگیرد،پس از چه چیزی ترس دارید که حتی حاضر هستید رسانه های منتقد را دعوت کنید و حق آنها را نیز پایمال کنید!

وقتی کوچکترین حق که همان دعوت در جلسات خبری خود را از یک رسانه میگیرید دیگر چه حق هایی توسط اداره ی کل ورزش و جوانان استان هرمزگان از مردم گرفته شده است؟

هرمزگان امروز با توجه به عدم پاسخگویی شما به نامه های مکتوب در خصوص شفاف سازی مجبور به شکایت از نهاد شما در سامانه بازرسی شده است و آنقدر به حق خود پافشاری میکنیم که شما مجبور شوید به جوانان هرمزگان پاسخ بدهید نه به ما.

از استاندار محترم هرمزگان درخواست میکنیم با توجه به عدم شفافیت این اداره کل دستور صادر فرمایند که کمیته حقیقت یاب در خصوص انتخاب جوان برتر و بانوی نخبه برگزار شود تا این اداره کل پاسخ دهد که چرا بعد از گذشت ۵ماه هنوز تن به شفاف سازی نمی دهد.

 

لینک کوتاه : https://www.hormozgantoday.ir/?p=5636

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. آقای ع مشکل اصلی است چون سفارش شده آماری ازش می ترسه و آقای ع هم حرف، حرف خودشه انتخابات واینا در کار نیست از کسی خوشش نیومد نمیزاره

  2. همه افراد انتخاب شده سفارش نهادهای خاص و افراد هستند هیچ داوری در کار نبود. خواهشا رزومه همه را بخواهید و اسم داوران را . کار در اداره ورزش و جوانان در بخش فرهنگی و جوانان بر عهده دو خانم است اتفاقا ادمهای سالمی هستند اما به علت رفتارهای زننده آقای ع هیچ انگیزه ای برای همکاری با وی ندارند و انتخابها کار خود ایشان است . امیاری هم در این حوزه ورود نمی کند. یعنی اینقدر ضعیف است که نمی تواند.

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ابر برچسب
اتاق بازرگانی هرمزگان احمد مرادی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اداره كل راه و شهرسازی هرمزگان اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان اداره کل بهزیستی استان هرمزگان اداره کل شیلات هرمزگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان اداره کل میراث فرهنگی هرمزگان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان استانداری هرمزگان بنادر و دریانوردی هرمزگان بندرعباس ثبت احوال هرمزگان جهاد کشاورزی بندرعباس جهاد کشاورزی هرمزگان دادگستری هرمزگان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیدنیها سازمان آتش نشانی بندرعباس سازمان تامین اجتماعی هرمزگان سازمان حفاظت محیط زیست هرمزگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان سازمان منطقه آزاد قشم سیاسی شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان شهرداری بندرعباس شورای شهر بندرعباس صنایع معدنی وفلزهرمزگان فرمانداری بندرعباس مخابرات هرمزگان منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس نشریات استان هرمزگان نیروی انتظامی هرمزگان هرمزگان تودی ویدیو هرمزگان تودی پیشنهاد سردبیر کانون پرورش فکری کودک و نوجوان هرمزگان گزارش تصویری گفتگو هرمزگان تودی