تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۴۴
کد خبر : 15358

مدیرحوزه ریاست ومشاوررئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان درامورمجلس از سوی مدیرکل امور مجلس وزارت جهادکشاورزی تقدیر شد.

به گزارش هرمزگان امروز:  علی تیموری مدیرکل امور مجلس وزارت جهادکشاورزی طی نامه ای از حسین یزدان پناه مدیرحوزه ریاست و مشاور رییس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان در امور مجلس به دلیل پیگیری مکاتبات و درخواست های نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

تیموری در این نامه ارتقاء بخش کشاورزی و دستیابی به جایگاه مطلوب تعاملات بین وزارت متبوع و مجلس شورای اسلامی در راستای خدمت به کشور را مهم می داند. متن این نامه به شرح زیر می باشد:

 جناب آقای یزدان پناه

مدیر حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان

با سلام و احترام

بدینوسیله از تلاش و همکاری های جنابعالی در پیگیری مکاتبات و درخواست های نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی قدردانی می گردد.

توفیق روزافزون حضرتعالی را در مسیر ارتقاء بخش کشاورزی و دستیابی به جایگاه مطلوب تعاملات بین وزارت متبوع و مجلس شورای اسلامی در راستای خدمت به کشور سربلندمان ایران اسلامی ازدرگاه ایزدمنان مسئلت می نمایم.

 شایان ذکر است؛ امـور مجلـس وزارت جهـاد کشـاورزی در راسـتای اهـداف و سیاسـت هـای کلان وزارت متبـوع خود و بـه عنـوان تنهـا پـل ارتباطـی بـا مجلـس شـورای اسلامی وظایـف و مسـئولیت هـایی داشته که در جهادکشاورزی استان هرمزگان نیز سعی شده با ارتباط و تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مشکلات حوزه کشاورزی مرتفع شود.