تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۵۹
کد خبر : 15255

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از کشف و شناسایی انبار نگهداری ۲۳۷ هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در بندرعباس خبر داد.

به گزارش هرمزگان امروز: علی صالحی از کشف و شناسایی انبار نگهداری ۲۳۷ هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در بندرعباس خبر داد.
وی تصریح کرد: با توجه به انتشار سریع ویروس کرونا در کشور و همچنین نیاز شدید و حیاتی عموم مردم به اقلام بهداشتی و مواد شوینده، در پی تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه، دستگاه قضایی استان هرمزگان با محوریت دادسرا‌های عمومی و انقلاب به منظور برخورد قاطعانه با محتکرین اقلام بهداشتی، نظارت و کنترل صنوف و انبار‌ها را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است.

صالحی تصریح کرد: در این راستا به دستور مقام قضایی و با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی یک انبار احتکار اقلام بهداشتی در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و در بازرسی از انبار مورد نظر ۲۳۷ هزار عدد دستکش بهداشتی و ۵۰ لیتر مایع ضد عفونی کننده کشف و ضبط شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خاطر نشان کرد: بنابر گزارش ضابطین، ارزش تقریبی این اقلام احتکار شده ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است و در این رابطه یک متهم دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی انبار مورد نظر پلمب شد.