تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۳۰
کد خبر : 14700

با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی استان طی ۷۲ ساعت گذشته ، ۸۵۹ کیلو انواع مواد مخدر کشف و ۱۰ قاچاقچی دستگیر شدند.

به گزارش هرمزگان امروز: فرمانده انتظامی استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در ۷۲ ساعت گذشته موفق شدند، ۴ دستگاه خودرو سبک و سنگین و یک دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و ۱۰ سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، ۸۵۹ کیلو انواع موادمخدر کشف شده است، افزود: این مواد با تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی استان در شهرستان های بندرلنگه و رودان کشف شده است .

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: طی این مدت ۱۳ مرحله طرح پاک سازی انجام و ضمن پاک سازی منازل و پاتوق های توزیع و مصرف مواد ، ۱۲۹ معتاد ، خرده فروش و توزیع کننده مواد دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان بر شمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و موادفروشان جوانان این مرز و بوم را آلوده کنند و از مردم درخواست می شود هرگونه موارد هنجارشکنی را به وسیله شماره تلفن ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.#