تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۱۴:۵۲
کد خبر : 15306

فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار احتکار اقلام بهداشتی و کشف بیش از ۱۲ هزار ماسک و گان یک بار مصرف پرستاری در بندرعباس خبرداد.

به گزارش هرمزگان امروز: سردار ” غلامرضا جعفری ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در ادامه طرح تشدید مبارزه با احتکار لوازم بهداشتی روز گذشته با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی یک انبار دپو و احتکار اقلام بهداشتی را در یکی از محلات بندرعباس کشف کردند.

وی افزود : مأموران با تشکیل اکیپی مشترک با حضور نمایندگان بهداری ، دستگاه قضائی و پلیس نظارت بر اماکن عمومی به محل اعزام و در بازرسی از یک انبار متعلق به فردی به نام ” وحید ” ۷ هزار و ۴۰۰عدد انواع ماسک و ۵ هزار عدد گان یکبار مصرف پرستاری کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش این محوله بهداشتی احتکارشده را بنا به نظر کارشناسان یک میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: با توجه به وضعیت خطر ناک موجود در کشور و استان و نیاز مبرم و شدید عموم مردم به اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده نظیر ماسک ، الکل های صنعتی و دیگر اقلام شوینده ، نیروی انتظامی با جدیت و اقتدار با محتکران برخورد و افراد سودجو و فرصت طلب را به مراجع قضائی معرفی می کند.#