تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۳۲
کد خبر : 14693

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و هلاکت قاتل و شرورمسلح و عامل شهادت شهید” عباس معصومی” در شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش هرمزگان امروز: سردار” غلامرضا جعفری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت : مأموران انتظامی شهرستان جاسک با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی از حضور شرور و قاتل متواری به هویت” م-ج” در روستای برگی از توابع شهرستان جاسک مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با اقدامات فنی و شگردهای پیچیده پلیسی مخفیگاه این شرور مسلح را در یک منطقه صعب العبور کوهستانی که فاقد هرگونه راه دسترسی، ارتباط مخابراتی ،بی سیمی وخودرویی بوده و موقعیت جغرافیایی آن شامل پستی و بلندی های بسیار سخت و طاقت فرسا بود را شناسایی و با تشکیل چند اکیپ مجرب،مخفیگاه این شرور سابقه دار را محاصره کردند.

این مقام انتظامی استان تصریح کرد: فرد شرور با مشاهده مأموران عرصه را بر خود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سوی آنها کرد که با توجه به هوشیاری و برتری حجم آتش مأموران وی طی این درگیری مسلحانه به هلاکت رسید و در بازرسی مخفیگاهش یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه سه تیغه خشاب و ۵۲ تیر فشنگ و ۱۵ پوکه کلاش کشف شد.

سردار جعفری اظهار داشت: متهم دارای سوابق متعدد کیفری نظیر ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان، دوفقره قتل و ۴فقره تهدید به قتل در سطح شهرستان جاسک و بشاگرد، زورگیری ، اخاذی، خلع سلاح پرسنل محیط زیست، به شهادت رساندن شهید “عباس معصومی” از مأموران پلیس راه جاسک و دومرحله درگیری با مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی جاسک می باشد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به هیچ وجه حضور و فعالیت مجرمانه این اراذل و اوباش در جامعه را تحمل نخواهد کرد و برابر قانون و با اقتدار مقابل قانون شکنان می ایستد.#