تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۵۸
کد خبر : 14754

استاندار هرمزگان با صدور پیامی از حضور حماسی و گسترده مردم ولایتمدار، مومن و انقلابی استان هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش هرمزگان امروز: دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز و همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن، سراسر ایران اسلامی از جمله استان هرمزگان شاهد حضور گسترده، حماسی، دشمن شکن و باشکوه مردم در جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.

اقیانوس بیکرانی از انسان های مومن و انقلابی در استان هرمزگان همگام با مردم در دیگر نقاط ایران اسلامی، در این روز با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور یافتند و بار دیگر پایبندی خود به آرمان ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اعلام نمودند.

ملت ایران اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته با اقتدار و صلابت در راه پرافتخار انقلاب اسلامی گام برداشته و همچنان محکم و استوار مسیر پیشرفت و تعالی را ادامه می‌دهد.

این حضور گسترده بار دیگر پیام ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان را مخابره نمود و ثابت کرد که دسیسه‌های بدخواهان این ملت راه به جایی نخواهد برد و مردم همواره با بصیرت خود، توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

اینجانب از حضور حماسی و گسترده مردم ولایتمدار، مومن و انقلابی استان هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که در گوشه گوشه این استان، جلوه هایی باشکوه در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند، تشکر و قدردانی می نمایم.

فریدون همتی
استاندار هرمزگان