تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۰۳
کد خبر : 14681

استاندار هرمزگان با صدور پیامی از مردم شریف استان هرمزگان برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دعوت نمود.

به گزارش هرمزگان امروز: دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۲۲ بهمن روزی ماندگار و شکوهمند در تاریخ سرزمین ایران است که در آن ملت سرافراز ایران به حکومت طاغوت پایان داد و در تحولی بزرگ مقدمات برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم ساخت.

بیست و دوم بهمن ماه روز نمایش اقتدار ملت ایران است و پیروزی انقلاب اسلامی ایران در این روز تاریخی با رشادت، فداکاری و نثار خون هزاران شهید گلگون کفن و پیروی مردم از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) به دست آمد.

۲۲ بهمن روز جشن ملی همه ایرانیان محسوب می‌شود و باید هر ساله در گرامیداشت آن فعالانه و به شکل گسترده و باشکوه حضور یابیم تا قدر نعمت انقلاب را که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای ما به ارمغان آورد، بیشتر بدانیم و این حضور شکرانه و یادآور پیروزی شکوهمند ملت بزرگ ایران است.

اینجانب از آحاد مختلف مردم نجیب، شریف و انقلابی استان هرمزگان دعوت می کنم تا در کنار هم در این خطه از سرزمین ایران اسلامی، در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همچون گذشته حضوری گسترده و باشکوه داشته باشند و بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همگان نشان دهند.

فریدون همتی
استاندار هرمزگان