تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۴۸
کد خبر : 14771

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک از اجرای طرح مدیریت روان‌آب با حضور شهردار کوهیج، مشارکت مردم و جمعی از دوستداران طبیعت در حوزه شهری کوهیج شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش هرمزگان امروز ؛ حامد احمدپور گفت: این طرح در قالب خشکه‌چینی در آبراهه‌ و مسیل‌های کوچک با هدف استحصال رواناب‌های سطحی و ایجاد بستر مناسب جهت کاشت نهال و بذرکاری برای چهارمین بار در شهرستان اجرا شد.

وی ضمن تشکر از جوامع محلی و سمن‌های زیست محیطی گفت: فرهنگ‌سازی و مشارکت دادن مردم در اجرای طرح‌های آبخیزداری و حفظ و احیاء پوشش گیاهی از دیگر اهداف این طرح است.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک در ادامه افزود: سعی کرده‌ایم در اجرای تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌های منابع طبیعی و آبخیزداری از مشارکت و دانش بومی مردم بهره ببریم.

گرکوهی شهردار کوهیج ضمن تشکر از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خواهان استمرار اینگونه برنامه‌ها شد و افزود: مجموعه شهرداری کوهیج و دوستداران طبیعت شهر کوهیج آماده هر گونه همکاری در تمامی برنامه‌های اداره منابع طبیعی بوده و آمادگی کامل خود را جهت غرس نهال در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری اعلام می‌دارد.