تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۰۴
کد خبر : 12133

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : بیش از ۴ میلیارد و ۸۳۳ میلیون ریال عملکرد حوزه بازرسی از تاریخ ۲۵ آبان ماه لغایت ۶ آذر ماه سالجاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ،خلیل قاسمی در سی و پنجمین جلسه تنظیم بازار استان بیان کرد : تعداد بازرسی های انجام شده در این بازه زمانی ۱۲ روزه نوزده هزار و ۶۲۵ مورد می باشد که مجموع تخلفات کشف شده آن یک هزار و ۹۶۳ مورد است.

وی افزود : در این مدت تعداد گزارشات واصله از ستاد خبری ۱۲۴ استان دو هزار ۳۲۱ مورد بوده است.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان خاطر نشان کرد : آژانس های استان نیز قریب به ۲۰۰۰ نفر جهت رفع مشکل سوختشان ثبت نام کرده اند .

قاسمی اظهار داشت : باتوجه به کاهش عرضه برنج وارداتی (پاکستانی) در استان ، در ماههای اخیر و پیگیریهای انجام شده با همکاری تجار و بازرگانان و اداره کل غله و خدمات بازرگانی بیش از سه هزار تن برنج در استان جذب گردیده که در مرحله اول ۸۰۰ تن توزیع و در این مرحله به تمام شهرستانهای استان ارسال گردیده است و مردم می توانند با مراجعه به فروشگاههای بزرگ و تعاونی های مصرف و واحدهای صنفی منتخب ، برنج با نرخ مصوب تهیه نمایند.

وی تصریح کرد: در راستای تنظیم بازار ماهی در مرکز استان چهار نقطه در شهر بندرعباس . شهرستانهای جاسک ، قشم ، بندرلنگه ، مشخص می گردد که با همکاری اتاق تعاون و تشکلهای صیادی و عرضه مناسب ماهی و میگو در مکان هایی تعیین شده ، مردم می توانند با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب اقدام به خرید ماهی و میگوی مورد نیاز خود نمایند.