تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۰۹
کد خبر : 14151

کلیات سند چشم‌انداز ۱۴۱۷ توسعه شهر بندرعباس در یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر با کسب حداکثر آراء به تصویب رسید.

به گزارش هرمزگان امروز: محمد مهدی جهانبخش، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس در این ارتباط اظهار کرد: عملیات نوسازی، عمران و اصلاحات شهر در چارچوب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: بر همین اساس، تدوین سند چشم‌انداز ۱۴۱۷شهر و سند راهبردی – عملیاتی ۱۴۰۲شهرداری بندرعباس در دستور کار قرار گرفت و این معاونت به عنوان متولی کار، ماموریت یافت تا با بهره‌گیری از ظرفیت مدیران و کارشناسان شهرداری و مشاوران توانمند کشور، سند مورد نظر را تدوین کند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس با اشاره به نظر مثبت اعضای شورای اسلامی شهر نسبت به این سند، ادامه داد: خوشبختانه کلیات لایحه مربوطه با حداکثر آرا به تصویب رسید و امیدواریم بتوان در مسیر این برنامه تدوین شده حرکت کنیم.

جهانبخش اضافه کرد: این سند شامل هشت هدف کلان، ۲۸ راهبرد، ۷۴ سیاست اجرایی و ۲۳۶ طرح است و همچنین ۵۶ شاخص عملیاتی برای کنترل و تبدیل راهبردها به عبارت عملیاتی و ۲۸۳ شاخص کمی جهت کنترل خروجی طرح‌ها را شامل می‌شود.