تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۰۱
کد خبر : 14558

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۹۱۸ هزار نخ سیگارقاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال در شهرستان بندرلنگه خبر داد.

به گزارش هرمزگان امروز :سردار “عباسعلی بهدانی فرد” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی شهرستان بندرلنگه در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با انجام کار اطلاعاتی از دپو یک محموله سیگار توسط قاچاقچیان در یکی از روستاهای اطراف شهرستان بندرلنگه مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی موضوع به محل اعزام و در بازرسی از محل دپو ۹۱۸ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

این مقام انتظامی استان ، ارزش این محموله قاچاق را بنا به نظر کارشناسان مرتبط ۲ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: کالاهای قاچاق کشف شده جهت سیر مراحل قانونی به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان انتقال و تلاش برای دستگیری عاملان قاچاق ادامه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت : پلیس با تمام توان و اقتدار با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله می کند و شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مجرمانه قاچاقچیان از طریق تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاک سازی محل و دستگیری مجرمان اقدام شود.#