تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۳۳
کد خبر : 5660

استاندار هرمزگان گفت: در مجموعه تأمین اجتماعی هرمزگان شاهد افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به مردم هرمزگان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزگان امروز، دکتر فریدون همتی در نشست با مدیران تامین اجتماعی استان هرمزگان با تبریک و گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، عنوان کرد: خوشبختانه امروز شاهد راه اندازی دستگاه ام آر آی با استفاده از جدیدترین دانش و تکنولوژی در این حوزه و همچنین راه‌اندازی انبار دارویی در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس بودیم.
وی ادامه داد: تحولات خوبی در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس برای ارائه خدمات مطلوب به مردم در حال انجام است.
وی ادامه داد: در مجموعه تأمین اجتماعی هرمزگان شاهد افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به مردم هرمزگان هستیم.
همتی تصریح کرد: بیش از ۹۷۱ هزار نفر از جمعیت استان هرمزگان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که این رقم بسیار قابل توجه بوده و نشان دهنده مسئولیت سنگین و مهم تامین اجتماعی است.
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: اهتمام جدی در مجموعه اداره کل تامین اجتماعی و مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان جهت ارائه خدمات خوب به افراد تحت پوشش این مجموعه وجود دارد.
همتی با بیان اینکه در دو ماهه نخست سال جاری هفت هزار نفر به تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی در هرمزگان افزوده شده است، خاطرنشان کرد: نرخ مشارکت اقتصادی در هرمزگان نیز بالاتر از میانگین کشوری است و این امر نشان می دهد امید به داشتن کار و اشتغال در این استان بالاست و افراد جویای کار از مناطق مختلف کشور به هرمزگان مراجعه می‌کنند.
وی یادآور شد: با اقدامات و پیگیری های صورت گرفته، در هیچ کدام از واحدهای تولیدی و صنعتی هرمزگان با بحران مواجه نیستیم و این واحدها توانسته اند، اشتغال خود را حفظ کنند.