تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۰۲
کد خبر : 2157

در این جلسه مقرر شد که طی چند روز آیند مساعدت های مالی از سوی شهرداری بندرعباس و صنایع غرب استان به تیم آذرخش صورت گیردواداره کل ورزش وجوانان استان و موسس و مالک باشگاه آذرخش نیز پیگیر وصول این مساعدت های مالی گردند.

به گزارش هرمزگان امروز ، بمنظور رفع مشکلات باشگاه آذرخش بندرعباس صبح امروز جلسه ای با حضور حاج احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس،حاجی آباد ،قشم،بندرخمیروابوموسی در مجلس شورای اسلامی ومهندس اکرمی معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری هرمزگان واحمدی و روز پیکر مدیرعامل و سرمربی باشگاه آذرخش در دفتر معاون سیاسی امنیتی برگزار شد.به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان هرمزگان در این جلسه ابتدا دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان گزارشی از وضعیت کمک هایی که تاکنون ازسوی استانداری وسایر شرکت ها به تیم آذرخش شده توضیحاتی داد و خواستار پرداخت کمک ومساعدت فوری شهرداری بندعباس دراین زمینه شد.

سپس مهندس اکرمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اظهارداشت:استانداری هرمزگان و احمدمرادی و سایر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پیگیر مسائل ومشکلات این باشگاه بوده اند و ازسوی اداره کل ورزش وجوانان نیز تاکنون در حدتوان به این باشگاه کمک هایی شده است.

در ادامه احمدمرادی طی سخنانی اظهارداشت: همه ی صنایع وسایر دستگاهها باید کمک کنند تا مشکلات مالی باشگاه آذرخش برطرف شود وشهرداری بندرعباس نیز باید به تعهدات خود سریعاًعمل کند تا مشکل این باشگاه برطرف شود.

در پایان مقرر شد که طی چند روز آیند مساعدت های مالی از سوی شهرداری بندرعباس و صنایع غرب استان به تیم آذرخش صورت گیردواداره کل ورزش وجوانان استان و موسس و مالک باشگاه آذرخش نیز پیگیر وصول این مساعدت های مالی گردند.